Bezpieczeństwo


Staramy się, abyś w naszym sklepie czuł się bezpiecznie i abyś uważał nasz sklep za miejsce udanych zakupów.Spełniamy standardy e-commerce w zakresie jakości towarów (oryginalny, zapakowany towar objęty gwarancją) oraz obsługi transakcji:
 
zapewniamy Ci możliwość wyboru sposobu przesyłki
towar dostarczamy odpowiednio zapakowany, właściwie i czytelnie oznaczony oraz zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi.
 
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 
Dbamy także o właściwe przechowywanie danych osobowych. Nasz sklep spełnia warunki „Ustawy o Ochronie Danych Osobowych” pod względem prawnym i technicznym. Jest chroniony protokołem bezpieczeństwa, a Twoje dane są szyfrowane. Mamy podobne zabezpieczenia jak strony banków internetowych.
 
Przy transakcji zbieramy Twoje dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Jeśli nie wyrazisz zgody na otrzymywanie newslettera lub mailingu, nie będziesz ich dostawać. Możesz mieć pewność, że dane są bezpieczne i że nie zobaczy ich osoba trzecia.
 
Dajemy Ci maksimum bezpieczeństwa zakupów.
 

 


Meble247.pl to solidny partner, który zaoferuje Ci najwyższej jakości sofy, fotele, łóżka piętrowe i dziecięce, a także krzesła i meble wypoczynkowe w najniższych cenach!
Skorzystaj z naszych usług już dziś.

CREATED BY Agencja interaktywna Media Project Group