Regulamin


1.    Sprzedaż prowadzona jest przez firmę: Galeria Mebli Stylowych Karol Tomoś / NIP 6191855708

2.    Towary wystawione na aukcji są nowe. Każdy zakupiony towar objęty jest gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje jedynie ewentualne wady materiałowe wynikające z wad materiałów. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek niewłaściwego montażu i użytkowania.

3.    Do każdego zakupionego towaru wystawiamy paragon a na życzenie klienta fakturę VAT.

4.    Ceny wystawionych towarów są cenami brutto.

5.    Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu.

6.    Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta drogą telefoniczną lub e-mailową. Istnieje również możliwość osobistego odbioru towaru w siedzibie firmy.

7.    Termin realizacji zamówienia wynosi do 21 dni roboczych. O terminie realizacji poinformujemy najpóźniej na dzień przed dostawą.

8.    Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie lub zakończenia aukcji przed czasem.

9.    Przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. Nie wskazane jest otwieranie paczek przy kierowcy za wyjątkiem elementów szklanych. Jeśli  na opakowaniu przesyłki  widoczne są uszkodzenia należy jej nie przyjmować i w obecności kuriera  sporządzić protokół szkody, następnie jak najszybciej skontaktować się ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.

10.    Zamawiający może zrezygnować z zamówienia lub wprowadzić zmiany do czasu rozpoczęcia realizacji zamówienia. Zobowiązany jest zgłosić rezygnację drogą telefoniczną bądź e-mail.

11.    Złożenie zamówienia oznacza akceptacje niniejszego regulaminu.

12.    Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane żadnym innym celu. Dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i odpowiednio chronione przed dostępem osób trzecich, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 


Meble247.pl to solidny partner, który zaoferuje Ci najwyższej jakości sofy, fotele, łóżka piętrowe i dziecięce, a także krzesła i meble wypoczynkowe w najniższych cenach!
Skorzystaj z naszych usług już dziś.

CREATED BY Agencja interaktywna Media Project Group